Hakkımızda

Şilya Triko 2.2.2018 tarihinde kurulan yenilikçi, modern ve çağdaş bir markadır. Türkiye'de trikoyu çağdaş bir çizgiye taşımadaki kararlı tavrıyla 2018 yılı başından itibaren Triko Firmaları bünyesine dahil olmuştur.
Yenilikçi çizgileriyle kendi kulvarında özgün tasarım ve seçkin kalite anlayışıyla triko dünyasına adım atan Şilya Trikonun çalışma esasında "kaliteden" asla taviz vermeyen kuruluş felsefesi yatmaktadır.
Müşteri odaklı yaklaşımı, "kalite" ve "butik üretim" anlayışıyla buluşturan marka kaliteyi hayat görüşü ve markanın bir numaralı misyonu olarak konumlandırırken, amacı; yenilikçi çağdaş çizgisiyle genç nesillerle birlikte kabul görerek başarıyla yoluna devam etmektedir.
Koleksiyonlarında modern çizgisini günümüz trendleri ve çağdaş moda anlayış ve kendi tasarim uygulamalarıyla buluşturan Şilya Triko, müşterilerine daima yeni olanı sunmayı ve kendini sürekli yenileyerek yeni kalmayı amaç edinmiştir.
Bu felsefe çerçevesinde, yenilik, güncelliği yakalama ve değişimin getirmiş olduğu büyüme sonucu Ankara Gersan Sanayi  Sitesindeki  üretim yerini büyüterek çağdaş kalite anlayışıyla markalaşma yoluna giderek günümüzdeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Yeni çizgilerle yenilenerek geleceğe....